Zadzwoń do nas

tel. 660798074

Zimowa wyprzedaż dmuchańców ❄️☃️ Na stanie - z magazynu! do wyczerpania zapasów

Producent dmuchańców, bungee, trampolin i wielu innych. Indywidualne projekty, mega kolorowy druk, serwis na miejscu i od ręki.
Dbamy o naszych klientów na każdym etapie.
Ciągle mamy na stanie ostatnie sztuki zjeżdżalni wodnych. Sprawdź ich cenę i zamów.
Oferta ważna do wyczerpania zapasów. 
Zimowa wyprzedaż w AMAR GROUP!
Hitem sezonu 2023 były dwufunkcyjne zjeżdżalnie wodne. Wystarczy dostawić basen, lub specjalnie zaprojektowaną dostawkę. Bądź gotowy na każdą pogodę. 

Gwarancja

Na każde urządzenie rekreacyjne wyprodukowane przez Amar Group udzielamy 24 miesięcy gwarancji.

Serwis od ręki

Mamy wolne moce przerobowe na pełen serwis Twojego dmuchańca – przyjmiemy go od ręki, nawet w szczycie sezonu.

Indywidualne projekty

Dowolna forma, kształt, koncepcja. Damy radę! Posiadamy własny dział projektowy z olbrzymim doświadczeniem w projektowaniu dmuchańców.

Finansowanie

Wiemy, że markowy dmuchaniec to poważny wydatek. Zasugerujemy rozwiązania optymalnego finansowania urządzeń AMAR dla Twojego biznesu.

Robert
Czytaj więcej
Amar Group to nie tylko dostawca dmuchańców, ale również partner biznesowy. Ich profesjonalizm i zaangażowanie są nieocenione.
Kamil
Czytaj więcej
"Dzięki Amar Group, nasza inwestycja w dmuchańce szybko się zwróciła. Ich projekt dopasowany do naszych wymagań przyciąga tłumy klientów i generuje zyski."
Sebastian
Czytaj więcej
Amar Group to pewny wybór, jeśli chodzi o dmuchańce. Ich serwis i opieka na terenie Polski są niezawodne i szybko reagują na wszelkie potrzeby.
Karolina
Czytaj więcej
Nasz dmuchaniec od Amar Group był nie tylko świetnej jakości, ale również dostarczony w niesamowicie szybkim czasie. Firma ta naprawdę rozumie, jak ważne jest szybkie działanie dla biznesu.
Weronika
Czytaj więcej
Mistrzowska jakość wykonania i doradztwo w zakresie finansowania. To wyróżniki firmy Amar.
Michał S.
Czytaj więcej
Dmuchańce produkowane z myślą o trwałości. Jeśli potrzebujesz inwestycji na lata bez zbędnych problemów skorzystaj z ich oferty.
Poprzedni
Następny